Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Akkreditált Kiváló Tehetségpont címet iskolánk 2015. szeptemberében kapta meg.

A Tehetségpont kialakítása szempontjából az általános iskolai és művészetoktatási tevékenységünkre építettünk. A létrehozásáról azért döntött nevelőtestületünk, mert kiemelten fontos számunkra a tanulók egyénre szabott oktatása, nevelése. A gyerekek egyéni adottságainak megismerését több területen is felhasználjuk: a tanulók felzárkóztatásában, differenciált fejlesztésében és a tehetséggondozásában is.

A tanulók képességének felmérése folyamatosan segíti a személyre szabott fejlesztést.

Munkánkat szükség esetén különböző szakemberek segítik, felkérés alapján. Tehetségpontunk intézményi hatókörrel rendelkezik, együttműködve a szülőkkel, civil szervezetekkel.

A tanórán kívüli tehetséggondozás iskolánkban a következő területeket öleli fel. Anyanyelvi és idegen nyelvi nevelés, drámapedagógia (színjátszás), matematikai-természettudományok, zene, modern tánc (majorette).

Akkreditál Kiváló Tehetségpont tanusítvány: letöltés/megtekintés

   kornyezetineveles

akkreditalt kivalo tehetsegpont

 

tehetseghu 120x90

 

referenciaintezmeny

 

bazisiskola

 

hatartalanul